Bestuur

Voorzitter & competitie
Ilse Wagemakers
ilse@tcopdewaal.be
Tel: +32 475 23 90 54

Secretaris, sport- en jeugdcommissie & nieuwe leden
Yolanda Segers
yolanda@tcopdewaal.be

Penningmeester
Inge Creemers
inge@tcopdewaal.be

Overige bestuursleden
Mia Segers (kasgelden kantine)
mia@tcopdewaal.be

May Brauwers (accommodatie)
may@tcopdewaal.be

Hanneke Kiggen (website & sponsoring)
hanneke@tcopdewaal.be

Kristof Neelen (feestcommissie & drankbevoorrading)
kristof@tcopdewaal.be

In memoriam
Els Vandendijk, voormalig secretaris